Soproni VSE–Kisvárda 2–2 (1–0)

Sopron, 350 néző. Vezette: Pillók Ádám (Becséri Gergely, Széchényi István)

SOPRON: Molnár M. – Angyal, Sifter, Ágh, Szabó L. – Tóth M. (Koronczai, 80.) – Batizi-Pócsi, Gyürki (Fazakas G., 80.), Horváth P., Bor – Garda (Szőke, 52.). Megbízott edző: Bánfalvi Zsolt

KISVÁRDA: Zöldesi – Melnyik, Vári, Rjasko, Papucsek – Oltean – Brana (Heffler N., 45.), Délczeg (Horváth Z., 80.), Misic, Hej – Lukács (Gosztonyi, 77.). Vezetőedző: Kondás Elemér

Gólszerző: Garda (1–0) a 44., Lukács (1–1) az 54., Rjasko (1–2) a 67., Horváth P. (2–2) a 75. percben

MESTERMÉRLEG

Bánfalvi Zsolt:
 – Az első félidőben megvertük a Kisvárdát, de a második félidő első felében sajnos ők vertek meg minket. Lendületes játék folyt a pályán, nagy küzdelemben, úgy érzem, a döntetlen igazságos.

Kondás Elemér: – Három pontért jöttünk, de az első félidőben kényelmesen játszottunk, a hazaiak lemattoltak bennünket. A második félidőben már jól játszottunk, vezetést is szereztünk, de a hgazaiak ismét kiegyenlítettek. Nehéz talajú pályán jó iramú mérkőzést játszottunk.