Birtalan Botond - 2 gól

Nagy István - 1 gól

BÉKÉSCSABA: Ribánszki 5 – Dlusztus (Kiss L., 79.), Szélpál N., Mészáros M. – Hursán, Király P., Nagy I., Zahorán – Gyurján B., Birtalan B. (Urbin, 72.), Gránicz (Viczián, 72.). Vezetőedző: Boér Gábor

SOPRON: Kunsági – Harangozó, Czingráber (Batizi-Pócsi, 55.), Fehér Z., Varga R. – Tóth M. (Holzmann, 71.), Angyal Zs., Hadházi, Bor – Szabó V. (Garda, 55.), Horváth P. Vezetőedző: Bekő Balázs
Gólszerző: Birtalan B. (1–0) a 39., Birtalan B. (2–0) az 53., Nagy I. (3–0) a 71. percben

MESTERMÉRLEG

Boér Gábor: – Feladta számunkra a leckét ez a szerda–vasárnapi sorozat, amely nem mindig sikerült jól, ezért feszültséget okozott. Szünetben biztattam a játékosokat, hogy maradjon meg az akarat és az elszántság. Remélem, a győzelemmel visszatérünk a siker útjára.

Bekő Balázs: – Sok minden hiányzott a pontszerzéshez, de az egyik probléma, hogy a békéscsabaiak első gólja hat, a második másfél méteres les után esett. Ezt nehéz feldolgozni, de az is igaz, hogy nem ez volt a vereség legfőbb oka.