MTK Budapest - Soproni VSE 4-1 (1-0)

Hidegkuti Nándor Stadion, 973 néző, Vezette: Gaál Ákos (Király Zsolt, Kulman Tamás)

MTK: Bese B. – Katona M., Balogh B., Gengeliczki (Vass P., 67.), Deutsch – Vass Á. – Kulcsár T. (Kanta J., 67.), Schäfer, Hrepka, Takács R. (Farkas II B., 67.) –Lencse. Vezetőedző: Feczkó Tamás

SOPRON: Kunsági – Harangozó, Czingráber, Sifter, Hadházi, Bor – Szőke (Purt, 75.), Gyürki, Tóth M. (Garda, 60.), Kitl K. (Holzmann, 65.) – Batizi-Pócsi. Vezetőedző: Bekő Balázs
Gólszerző: Balogh B. (1–0) a 22., Gyürki (1–1) az 57., Kanta J. (2–1) a 69., Lencse (3–1) a 74., Schäfer (4–1) a 90. percben

MESTERMÉRLEG

Feczkó Tamás: – Az első félidőben lehetőségünk volt eldönteni a mérkőzést, de nem tettük meg. Cserejátékosaink minőséget, lendületet és gólokat hoztak játékunkba, s ez szükséges volt a győzelemhez.

Bekő Balázs: – Büszke vagyok csapatomra, mert jó mérkőzést játszottunk, bátran futballoztunk. Elégedett voltam azzal, amit csapatomtól láttam, de sajnos kevesen vagyunk. Csak annyi játékosom ült a kispadon, amennyit be tudtam cserélni.