32' Erdélyi

65' Beliczky

ETO FC GYŐR–SOPRONI VSE 3–2 (2–1)

Győr, 1100 néző. Vezette: Barna Gábor (Iványi István, Kis Zoltán)

GYŐR: Onódi – Kovács K. (Hidi, a szünetben), Vadász, Debreceni, Rokszin – Bagi – Beliczky, Szatmári L. (Tajthy, 54.), Magasföldi, Zamostny – Erdélyi (Pongrácz, 80.). Vezetőedző: Szentes Lázár

SOPRON: Kunsági – Kővári, Sifter, Varga R., Bor – Czingráber, Koronczai (Angyal, a szünetben) – Tóth M. (Szabó Á., a szünetben), Gyürki, Kitl K. (Szőke, 69.) – Szabó V. Szakmai igazgató: Bekő Balázs

Gólszerző: Kitl K. (0–1) a 4., Szatmári (1–1) a 15., Erdélyi (2–1) a 32., Sifter (2–2) az 50., Beliczky (3–2) a 65. percben

MESTERMÉRLEG

Szentes Lázár: – Első köszönetünk a kilátogató ultráknak szól – már régóta hiányoltuk őket. Másodsorban az öt gólnak köszönhetően nevezhetjük a találkozót labdarúgó-mérkőzésnek.

Bekő Balázs: – Jó meccset játszottunk, voltak lehetőségeink a döntetlen elérésére is. Felelőtlenség és butaság lenne, ha a soproni futballt a legalsó osztályból kellene újraépíteni.