Győzelemmel zárta a mérkőzést a Sopron. (3-1)

Gyürki adta szélre Szabó Á.-nak, aki beadta Szabó V.-nak, de a kapu mellé érkezik a labda.

Hujber Tamás
90. perc

3 perc hosszabítás.

89. perc

Vendég szabadrúgást a védők szögletre fejelik, de a szöglet után a kapu mellé rúgják a labdát.

88. perc

Az ellenfél játékosának buktatásáért.

87. perc
Ellenfél gól Ellenfél gól:
Asztalos Dávid

Tizenegyesből.

86. perc

Czingráber lökte el az ellenfél játékosát a tizenhatoson belül. Tizenegyest ítélt a bíró.

83. perc

Kővári vitte végig a kapuig és passzolt Szabó V.-nak aki nem tudott labdába érni.

78. perc

A vendégek alakítanak ki helyzeteket, de mindegyik elkerüli a kaput.

72. perc

Újabb vendég helyzet, nem sokkal a kapu fölött megy el.

71. perc

A vendégek kapás lövését Kunsági biztosan védi.

67. perc

Vendégek hagytak ki egy nagy helyzetet, ami a hazaiakról szögletre pattantat. A szöglet veszélytelen volt, de ismét megszerezte az ellenfél a labdát, ám a lövésük elkerülte a kaput.

62. perc

Batizi passzolt Gyürkinek a 16-oson belül, de a vendég védő is beleért és szögletre rúgta. A szöglet túl szállt a kapun és a vendégek indulhattak meg.

61. perc

Vendég szögletet Bor fejeli ki oldalra.

59. perc

Indították Szabó V.-t, aki már nem érte el a labdát és nem akart az érkezőkapussal ütközni.

57. perc

A szöglet utánni beadást a kapus fogta.

56. perc

Bor szerzett labdát és vitte végig, bepasszolta az érkező Batizi a kapus mellett ellőtte, de az érkező vendég játékos még szögletre tudta rúgni.

52. perc

Vendégek beadását Bor rúgja szögletre. A szögletből vendég bedobás következik.

50. perc

Megint a vendégek kerültek a kapunk elé a beadás újból elszállt a kapu előtt.

48. perc

Vendégek alakítottak ki helyzetet. Az első beadást Kővári lábbal hárította, majd a vissza pattant labdát az ellenfél középre adott kapura lőttek, ami centikkel a kapufa mellett ment el.

47. perc

Batizit buktatták hazai szabadrúgást Gyürki végzi el, amit a kapus kiöklöz.

46. perc

Elkezdődött a második félidő.

46. perc
Lecserélt játékos Peres Csaba
Becserélt játékos Hujber Tamás
46. perc
Lecserélt játékos Ágoston Donát
Becserélt játékos Kerekes Krisztián
45. perc

Hazai kontra után szöglet. Czingráber fejesét a kapus védi. Vége az első félidőnek. (3-0)

45. perc

2 perc hosszabbítás.

44. perc

Koronczai buktatta a vendégek játékosát, a szabadrúgás a hazaiakról kipattant, majd Tóth M. rúgta a mezőnybe.

42. perc

Vendégek alakítottak ki helyzetet, a lövés nem sokkal a kapu fölé ment.

40. perc

Vendég beadás a kapu előtt mindenki lemaradt róla. Hazai kirúgás.

34. perc

Vendég szabadrúgás nem messze a 16-ostól. A vendégek a sorfalba lövik.

31. perc

A 16-oson kívül kézzel ért a labdához.

29. perc
SVSE gól SVSE gól:
Szabó Viktor

Bor ívelte be a labdát, amit Gyürki próbált levenni végül a levett labdát Szabó V. juttata a kapuba. (3-0)

27. perc
Gyürki Gergő

Hazai kontrából Batizi vitte végig a labdát és passzolt Gyürkinek aki a kapuba talált. (2-0)

23. perc

Vendég csapat játékosának buktatásáért.

20. perc

A szögletet követően egy kis passzolgatás után a hazai csapat megszerzi a vezetés. (1-0)

19. perc

Bor harcolt ki egy szögletet.

18. perc

Tóth M.-t buktatták hazai szabadrúgást A vendég védő kirúgja.

16. perc

Gyürki lövését kiöklözte a kapus, majd az érkező Batizi próbált a kapuba lőni, de a vendégek kirúgták.

14. perc

Újabb helyzetet alakítottunk ki, de sajnos újból fogta a kapus.

12. perc

A vendégek alakítottak ki helyzetet sokáig volt a kapu előtt a labda de Bor mentet és kirúgta a labdát. Vendég bedobás.

9. perc

Kővári erős lővését a kapus védte.

6. perc

A szögletet a kapus magabiztosan fogta.

5. perc

Batizi beadását a kapus a kapu fölé tolta, hazai szöglet.

2. perc

Koronczai rúgta ki a kapu elől a labdát, a vendég szöglet veszélytelen volt a kapura.

0. perc

21           HUJBER TAMÁS

0. perc

Kezdődik a mérkőzés a hazai csapat piros feketében, míg a vendég csapat kék sárgában játszik.